Perçinkardeşler İnşaat

Görev üstlendiği her alanda kaliteli ve modern yaşam alanlarını garanti eden Perçinkardeşler Group, insan hayatının değerini bilerek yeni projeler tasarlamakta ve gerçekleştirmektedir.

Perçinkardeşler bilgisini, deneyimini ve teknolojiyi harmanlayarak hayata geçirdiği projelerini doğru zamanlama, üst düzey kalite anlayışı ve akılcı maliyet prensipleri ile yöneterek, müşteri isteklerini karşılamayı ve müşteri beklentilerinin ötesine geçmeyi ana politika olarak benimsemiştir.
Tüm projelerinde kalite, estetik, işçi sağlığı, emniyet ve çevre unsurlarını içeren etkin ve verimli bir yönetim sistemi uygulamaktadır.
Hayata geçirdiği projelerde tecrübe ve bilgi odaklı saygınlık elde eden Perçinkardeşler Group, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Alsancak Hidden Garden

Alsancak Hidden Garden Projesi, Merit Oteller Grubu’na ve denize 200 metre mesafede olup, portokal ağaçları arasında, deniz ve dağ manzaralı 42 adet lüks daireden oluşuyor..
Alsancak Hidden Garden müşterilerine site içerisinde Spa, çocuk oyun alanı, sauna, restaurant, site güvenliği ve havuz hizmetleri sunuyor.

Esentepe Golf Resort

26 ultra lüks konuttan oluşmaktadır. 18 adet 2+1 ve 8 adet , 1+1 villalar yer almaktadır. Oluşturacağımız management sistemiyle 7/24 güvenliğinizi sağlamakla birlikte bahçe düzeni, günlük kapıcı hizmetlerinizi ve sitenin görsel düzenini en profesyonel şekilde sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Sea Breeze

Sea Breeze projesi 12 adet 2+1 ve 6 adet 1+1 konuttan oluşuyor.
Proje içerisinde 1 adet yüzme havuzu, otopark, güvenlik kameraları, çocuk oyun alanı gibi aktivite alanı mevcut.

Yıldırım Mayruk & Barbaros Şansal Villa Projesi

Ultra lüks bir yapı. Türkiye’nin ünlü moda sanatçıları Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal’a ait villa projesi.

Mustafa Genç Villa Projesi

Kıbrıs’ın tanınmış iş insanlarından Mustafa Genç’e ait villa projesi.